Zaginiony Michał widziany był w Krościenku - policja prosi o pomoc

Fot. 2015.05.28 10:37 / news / czytano 4123 / opinie 0

Zaginiony 15-letni Michał Fąfrowicz z Nowego Targu widziany był w Krościenku 20. maja (środa) w godzinach popołudniowych.

W dniu 20 maja 2015 roku w godzinach 16:30 a 17:15 w Krościenku w rejonie stacji paliw Orlen młody mężczyzna zatrzymywał jadące w kierunku Nowego Targu samochody. Z zebranych informacji ustalono, że był to poszukiwany przez Komendę Powiatową Policji w Nowym Targu zaginiony Michał Fąfrowicz - mówi Roman Wolski z nowotarskiej policji.
 
W związku z tym policja prosi osobę lub osoby, które w tym dniu podwoziły lub widziały zaginionego o kontakt z prowadzącymi poszukiwania pod numerem telefonu 18 26 10 445 lub 446 bądź z dyżurnym jednostki pod numerem 18 26 10 400 lub 997.
 
Zaginiony wyszedł w dniu 13 kwietnia 2015 roku z Placówki Socjalizacyjnej w Trzycierzu i do chwili obecnej nie powrócił jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. 
 
  

Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij