Zaproszenie na spotkanie z mieszkańcami gminy dotyczące montażu ogniw fotowoltaicznych oraz montażu kolektorów słonecznych

Fot. 2016.03.11 09:25 / news / czytano 1502 / opinie 0

W marcu br. w sołectwach Gminy Czorsztyn odbędą się spotkania informacyjne dotyczące inwestycji pn. „Montaż kolektorów słonecznych/ogniw fotowoltaicznych na budynkach gospodarstw indywidualnych w Gminie Czorsztyn”.

Spotkania obejmowały będą łącznie dwa panele o tematyce jak wyżej, podczas których mieszkańcy uzyskają odpowiedzi na wszelkie pytania związane zarówno z wysokością dofinansowania, jak i procedurą jego pozyskiwania. Spotkania odbędą się w remizach poszczególnych sołectw.

Harmonogram spotkań:
30 marca 2016 r. (tj. środa)
17.00 – Sromowce Niżne
19.00 – Sromowce Wyżne
31 marca 2016 r. (tj. czwartek)
17.00 – Kluszkowce
19.00 – Czorsztyn
1 kwietnia 2016 r. (tj. piątek)
17.00 - Mizerna
19.00 - Maniowy
Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Czorsztyn
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij