II Ogólnopolskie Mistrzostwa Strażaków OSP w Narciarstwie (Szczawnica 25-26.01.2014)

Fot. 2014.01.19 10:03 / imprezy / czytano 6263

Organizatorzy zapraszają na II Ogólnopolskie Mistrzostwa Strażaków OSP w Narciarstwie, które odbędą się w dniach 25 i 26 stycznia 2014 roku (sobota-niedziela) w Szczawnicy.

To kolejne zawody organizowane w Pieninach, po letniej rozegranej we wrześniu br. ”I Olimpiadzie Sportowo-Pożarniczej Strażaków OSP” w Szczawnicy.

W drugiej edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Narciarskich rozegrana zostanie konkurencja indywidualna i drużynowa, w których mogą stratować również druhny, a zespoły do konkurencji drużynowej mogą być mieszane. W każdej edycji zawodów organizatorzy starają się czymś zaskoczyć uczestników, aby rywalizacja sportowa dostarczała wiele emocji i dobrej zabawy. 

Listę zawodników reprezentujących jednostki OSP należy przesłać do dnia 20 stycznia 2014 r. na e-mail: tokbike1@op.pl lub listownie na adres: Dariusz Tokarski „Tok-Bike”, 34-460 Szczawnica, ul.Główna10. Kontakt telefoniczny: 784 703 593 lub 696 133 622. 

Więcej informacji o zawodach oraz regulamin zawodów i potrzebne druki na stronie www.zosprp.malopolska.pl lub poprzez kontakt mailowy: tokbike1@op.pl

Organizatorami zawodów są: Dariusz i Zbigniew Tokarscy TOK-BIKE Szczawnica, Krzysztof Mańkowski prezes Thermaleo Sp. z o.o. i Przedsiębiorstwa Uzdrowisko Szczawnica S.A. Współorganizatorem jest Oddział Wojewódzki Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP Województwa Małopolskiego.

Dodaj do:


Ostatnie komentarze

osp2014.01.24 15:01
Chłopaki ino sikawki ze sobą weźcie:)
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij