Nowoczesne oblicze Gminnej Biblioteki Publicznej w Kluszkowcach

Fot. mat. prasowe 2015.02.23 21:25 / news / czytano 2380 / opinie 0

Gminna Biblioteka Publiczna w Kluszkowcach rozszerza paletę alternatywnych form spędzania czasu wolnego. Od połowy lutego oferuje czytelnikom zarówno tradycyjną książkę, jak i jej elektroniczną wersję dostępną na tabletach.

Te, trafią do biblioteki w ramach konkursu „Tablety w Twojej bibliotece”, gdzie pośród 233 wyróżnionych bibliotek znalazła się także biblioteka w Kluszkowcach.  - Do konkursu aplikowało aż 651 bibliotek, wśród nich wyłoniono 233 laureatów, w tym GBP Kluszkowce - relacjonuje Joanna Bator Dyrektor biblioteki i dodaje: - Tablety są łatwe w użyciu, dają natychmiastowy dostęp do wszystkich swoich funkcji i zainstalowanych programów, pozwalają na wygodne czytanie obszernych treści, a nawet całych książek. Zawierają także rozmaite aplikacje edukacyjne, na przykład do nauki języków obcych, rysowania czy projektowania.

W ramach konkursu biblioteka w Kluszkowcach wyposażona zostanie w 3 tablety Apple iPad Air o łącznej wartości 5 100 zł brutto. Tablety wykorzystywane będą zarówno do organizowanych w bibliotece zajęć, jak również będą do dyspozycji jej użytkowników na miejscu.
Autor: Aneta Markus
Zdjęcia: mat. prasowe
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij