Ireneusz Krosny (Szczawnica 23.08.2013)

Fot. 2013.08.16 21:00 / imprezy / czytano 2424

Dworek Gościnny w Szczawnicy ma zaszczyt zaprosić Państwa 23 sierpnia 2013 roku o godzinie 19.00 na show Ireneusza Krosnego.

To niezwykle popularny i uznany mim komiczny w Polsce. Wypracowana przez niego oryginalna technika poruszania się czyni każdy jego ruch zrozumiałym i daje widzowi poczucie łatwości pracy mima na scenie. Jego „znakiem rozpozanawczym” jest czarny kostium, w którym artysta zawsze występuje oraz brak scenicznego makijażu, w szczególności „pobielania twarzy”. Ireneusz Krosny z powodzeniem występuje także w Europie, USA i Kanadzie, gdzie niemal każde jego show gromadzi komplet publiczności.

Bilety w cenie 60 i 50 zł do nabycia w biurze Thermaleo Sp. z o.o., Plac Dietla 7, lub pod numerem telefonu ( 18) 540 04 00 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00- 17.00 oraz w dniu koncertu w Dworku Gościnnym od godz. 10.00. Rezerwacja biletów w budynkach grupy Thermaleo: Galeria Pijalni Wód Mineralnych (Plac Dietla 5), Willa Marta (Główna 30), Hotel Nawigator (Zdrojowa 28) oraz Modrzewie Park Hotel (Park Górny 2).

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij