Blues Piotra "Lupi" Lubertowicza

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2013.05.19 20:45 / news / czytano 6603 / opinie 1

"Horda" nowa grupa Piotra Lubertowicza wystąpiła wczoraj w Jazz Barze w Dworku Gościnnym.

Wraz z Piotrem na scenie zagrali na basie Tomek Jaróg "Bogus" oraz Wiesiek "Blacha" - Blażkiewicz na perkusji. Piotr „Lupi” Lubertowicz jest wokalistą, gitarzystą i autorem tekstów. Lider zespołu „Aeroblus” stworzony z ex wokalistą grupy „Dżem” J. Dewódzkim. Koncertował i nagrywał m.in. ze Sławkiem Wierzcholskim („Nocna zmiana bluesa”), K. Ścierańskim i gwiazdami amerykańskiego bluesa Carlos Johnson, Louisiana Red. Współpracował i nagrywał też z zespołem „Hrabia”. 

Podczas sobotniego występu "Lupi" podkreślił, że bardzo przyjemnie jest grać w miejscach, gdzie nie ma dużej sceny i pleneru, gdzie jest kameralnie. - Najważniejsza jest muzyka, pasja, miłość i pozytywna energia, która myślę też się Wam udzieli. Będzie to podróż sentymentalna, bo dzielimy się własnymi emocjami, tym co kochamy i co nas pasjonuje. - mówił.

W repertuarze znalazły się standardy bluesowe, utwór „Everyday I Have the Blues” B.B. Kinga, amerykańskiego gitarzysty i wokalisty bluesowego nazywanego królem bluesa. Kompozycja Erika Claptona uważanego za symbol muzyki rockowej. Nie zabrakło utworów Boba Dylana i własnych kompozycji Piotra opartych na kanwie rock'n'rolla i bluesa.
Autor: Oprac. red
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

lenii2014.10.23 23:10
Piotr byłem w sowim czasie na twoim ? koncercie w Szczawnicy spotkaliśmy się po nim na krótkiej rozmowie wspomniałem ci o moich wizytach u lidera pink floyd Davida Gilmoura i o możliwośći pomocy Ci w temacie zdrowia -- po prostu puśćiłem mu parę twoich utworów i prosiłem o ocenę - to jest wydaje mi się w tym przypadku DUŻO -- potwierdził jak tylko może pomóc Ci (nawet finansowo ) jest w stanie to zrobić potrzebny jest kontakt z nim musi to potwierdzić rozumiesz- 100 tysięcy osób też chce od niego pomocy- Piotr ja moge ci pomóc kontakt na mój e mail ,,,molek727@yahoo.com ,,,spoko trzym się MAREK
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij