Koncert finałowy II tury warsztatów w Muzycznej Owczarni - 2015

Fot. Anna Borkowska 2015.07.20 16:16 / news / czytano 4088 / opinie 0

W sobotę na scenie plenerowej w Jaworkach obok szałasu Homole zaprezentowali się uczestnicy drugiej tury warsztatów muzycznych zorganizowanych w Muzycznej Owczarni.

23. warsztaty muzyczne za nami. Podczas drugiego finałowego koncertu uczestnicy zajęć zaprezentowali swoje osiągnięcia i możliwości wokalne. Warto podkreślić, że Warsztaty Muzyczne są okazją dla młodych muzyków i wokalistów aby zdobyć doświadczenie sceniczne i to pod okiem znakomitych instrumentalistów.

Niezwykle sprzyjającym ku temu miejscem jest bez wątpienia jaworczańska Muzyczna Owczarnia, którą muzycy oceniają jako jeden z lepszych klubów w Polsce.

Warsztaty prowadzone są przez znakomite postacie, wykładowców. W tym roku przez ponad dwudziestu wśród których znaleźli się m.in. Wojtek Pilichowski, Andrzej Nowak, Jan Borysewicz, Bartek Królik, Justyna Panfilewicz.

Autor: mw
Zdjęcia: Anna Borkowska
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij