Malarstwo Elżbiety Adamczyk - Takie miejsca i ten czas

Fot. Anna Borkowska 2017.05.22 23:34 / news / czytano 4672 / opinie 0

Wernisaż Elżbiety Adamczyk " Takie miejsca i ten czas " to tytuł wystawy Elżbiety Adamczyk, która otwarta została w sobotę 20 maja w galerii Gminnego Centrum Kultury w Krościenku n.D.

Przewodnim tematem prac jest pejzaż. Artystka pokazała obrazy wykonane w technice oleju oraz suchego pastelu. Pani Elżbieta to absolwentka filologii klasycznej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, malarstwem zajmuje się od 10-ciu lat. Do chwili obecnej była autorką 10-ciu wystaw indywidualnych. Pod szyldem Stowarzyszenia Artystów Pienińskich prezentowała swoje prace w Krościenku nad Dunajcem, na Zamku w Niedzicy, w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagielońskiego oraz w "Hotelu nad Przełomem" w Sromowcach Niżnych.

Poza tym miała wystawy na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, a we wrześniu 2015 roku w "The Windmill Hotel" w Londynie.

Wystawę oglądać można do 16 czerwca 2017 r.

Autor: Oprac.red.
Źródło: FB Stowarzyszenia Artystów Pienińskich
Zdjęcia: Anna Borkowska
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij