Wystawa prac malarskich Klaudii Jankowskiej

Fot. Anna Borkowska 2014.10.18 18:45 / news / czytano 5217 / opinie 0

W Galerii Restauracji Klasyczna w Krościenku n.D. w ubiegłym tygodniu swoje prace zaprezentowała młoda i uzdolniona artystka - Klaudia Jankowska.

Urodzona w 1991 roku, studentka Biologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Tworzy w technikach: malarstwa olejnego i akwarelowego, grafiki komputerowej - tyle o sobie chciała nam powiedzieć Klaudia Jankowska, autorka wystawy, której wernisaż miał miejsce 11 października 2014 roku w „Klasycznej”.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej, sympatycznej atmosferze. Uczestnicy wernisażu na długo zostaną pod wrażeniem prac młodej artystki. Ona sama zdradziła, aż trudno w to uwierzyć, że nie sztuka, a biologia jest jej największą pasją. Klaudia odpowiadała na pytania dotyczące warsztatu jej pracy – jakie stosuje techniki, co jest inspiracją jej twórczości, czym kieruje się wybierając dany temat?  

Ci, którzy zechcą tam zajrzeć nie będą żałować. Wystawa czynna będzie do piątku, 7 listopada 2014 roku. Zapraszamy!

Autor: Ewa Majerczak
Zdjęcia: Anna Borkowska
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij