Bp Andrzej Jeż odprawi mszę św. podczas jubileuszowej uroczystości lokacji Ochotnicy

Fot. Arch. UG Ochotnica Dolna 2016.03.02 21:32 / news / czytano 3292 / opinie 0

W Gminie Ochotnica Dolna trwają przygotowania do kolejnych uroczystości związanych z tegorocznymi obchodami 600–lecia lokacji Ochotnicy. O przewodniczeniu uroczystej Mszy św. zaplanowanej na 17. lipca br. zapewnił bp Andrzej Jeż. 

W skład delegacji, która spotkała się z ks. bp. Andrzejem Jeżem w Kurii Diecezjalnej w Tarnowie weszli Stanisław Jurkowski wójt gminy, ks. Paweł Legutko proboszcz Parafii p.w. Znalezienia Krzyża Świętego w Ochotnicy Dolnej oraz Maria Łojas-Jurkowską sekretarz gminy.

- Biskup przyjął naszą delegację bardzo serdecznie i zapewnił o swojej obecności i przewodniczeniu Celebracji Eucharystycznej i wygłoszeniu Homilii - mówi wójt Ochotnicy.

Prawdopodobnie w uroczystościach 17.lipca br. udział weźmie także Prezydent RP Andrzej Duda.

Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Ochotnica Dolna
Zdjęcia: Arch. UG Ochotnica Dolna
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij