Majówka 2012 z GCK

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2012.05.02 00:55 / news / czytano 2690 / opinie 0

Mistrzowie Polski Cheerleaders 2012 to niewątpliwie jedna z ciekawszych atrakcji przygotowanych na wtorkowe popołudnie przez Gminne Centrum Kultury w Krościenku nad Dunajcem.

Pierwszego Maja w krościeńskim Amfiteatrze można było zobaczyć grupę  CHEER NS z Nowego Sącza , która w mistrzowski sposób pokazała zgromadzonej publiczności to co potrafi najlepiej - taniec połączony z akrobatyką. Po raz pierwszy zespół wystąpił na meczach drużyny MKS Muszynianka w sezonie sportowym 2001/2012. Zaraz później zdobył tutuł Mistrza Polski 2012 w kategorii Cherr Mix Senior i Stunt Mix Senior. Na scenie wystapił też zespół Trzy Korony z Grywałdu, zespół folkowy Kurniawa a także teatrzyk ART- RE ze sztuką pt., Skrzat Titelitury. 

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij