Jaworczański Festyn Rodzinny na początek sezonu letniego

Fot. Magdalena Wojtarowicz, Zdzisław Salis - video 2017.06.25 21:16 / news / czytano 2774 / opinie 0

W Jaworkach bawiły się całe rodziny. Tradycyjnie na początku sezonu letniego szczawnickie sołectwa organizują zabawę dla dzieci i dorosłych.

Zebranych wspólnie przywitali Tomasz Hurkała dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczawnicy i sołtys wsi Jaworki Bożena Solecka.

Na początek na scenie zaprezentowały się panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Kochcic, a po nich w wesołym i barwnym przedstawieniu dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Szlachtowej z przedstawieniem "Pociąg Tuwimowo".

Podczas festynu był czas na regionalną nutkę w wykonaniu kapeli Jaworcanie, a także zabawę przy muzyce rozrywkowej z DJ Salisem.

Na kolejną imprezę, tym razem w Szlachtowej na rozpoczęcie Lata Pienińskiego zapraszamy za tydzień 1 lipca. W programie kabaret Ślebioda, pokazy Zumby, gimnastyki, przedstawienia w wykonaniu uczniów SP w Szlachtowej i wiele innych atrakcji.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz, Zdzisław Salis - video
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij