Krościenko: Wideoblog, czyli pierwszy parafialno-kryzysowo-epidemiczny vlog

Fot. 2020.03.26 21:45 / news / czytano 1626 / opinie 0

- Pomysłów było wiele, chcemy dotrzeć do Was, może vlog, może kilka nagrań na stronie parafialnej? Myślimy o Was i zastanawiamy się jak wypełnić dzień dobrym słowem... - słyszymy w nagraniu pierwszego parafialnego vloga prowadzonego przez wikarego ks. Krzysztofa Pacha z krościeńskiej parafii. 

Czym jest vlog? Wideoblog (ang. videoblog, vlog lub vog) – rodzaj bloga internetowego, którego zasadniczą treść stanowią pliki filmowe (VODcast) publikowane przez autora w kolejności chronologicznej. Pliki udostępniane są do odtwarzania w technologii video-streamingu lub do pobrania na komputer użytkownika – gościa i widza wideobloga. Vlogerzy publikują swoje filmy głównie w serwisie YouTube oraz Dailymotion.
 
Zapraszamy do obejrzenia dotychczas nagranych vlogów.

Nagranie 1 - TUTAJ
Nagranie 2 - TUTAJ
Nagranie 3 - TUTAJ
Nagranie 4 - TUTAJ




Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij