Bicie rekordu w Grywałdzie

Fot. Arch. szkoły 2018.11.10 20:31 / news / czytano 780 / opinie 0

9 listopada 2018 roku punktualnie o 11:11 cała Polska biła rekord w śpiewaniu hymnu narodowego.Szkoła Podstawowa im Bohaterów Warszawy w Grywałdzie także przystąpiła do akcji „Rekord dla Niepodległej”.

Wszyscy uczniowie szkoły oraz grono pedagogiczne zgromadzili się w sali gimnastycznej, by z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zaśpiewać cztery zwrotki hymnu Polski - "Mazurka Dąbrowskiego".
 
W piątek w  ponad 24 tys. szkół, przedszkoli i placówek oświatowych w Polsce oraz w 91 szkołach polonijnych z całego świata o godzinie 11.11 odśpiewano hymn narodowy w ramach akcji „Rekord dla Niepodległej”.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij