Ośrodki narciarskie Czorsztyn-Ski oraz Polana Sosny w Weekend z TVS

Fot. 2015.01.12 09:12 / news / czytano 2296 / opinie 0

Ekipa Weekendu z TVS zawitała do Kluszkowiec i Niedzicy, promując miejsca jako raj dla narciarzy - nie tylko dlatego, że zima w pełni.

Prowadzący Adam Giza zachęcał w programie do odwiedzenia Kluszkowiec jako miejsca oferującego doskonale przygotowane stoki narciarskie. Ponadto stacja narciarska Czorsztyn-Ski zaprezentowana została jako miejsce, gdzie można aktywnie trenować narciarstwo biegowe, zjazdowe lub po prostu nauczyć się jeździć na nartach.

- Zapraszamy wszystkich ze Śląska do Kluszkowiec. Wszystkie trasy są przygotowane, oprócz jednej. Skala ich trudności jest zróżnicowana, każdy znajdzie coś dla siebie - mówiła w programie Anna Staszel z Czorsztyn-Ski.

Materiał zawiera obszerny wywiad z prezes Czorsztyn-Ski Sp. z o.o. Mariuszem Staszlem oraz wywiad z wójtem gminy Łapsze Niżne Jakubem Jamrozem.

Zobacz materiał >

Autor: Oprac. red.
Źródło: tvs.pl
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij