Pieniński Dom Dziennego Pobytu w Kluszkowcach świętował rok działalności

Fot. Arch. UG Czorsztyn 2019.03.09 15:14 / news / czytano 1732 / opinie 0

Mija pierwszy rok funkcjonowania Pienińskiego Domu Dziennego Pobytu w Kluszkowcach. Z tej okazji zorganizowano uroczystość, w której udział wzięli zarówno Jubilaci, jak również pracownicy placówki oraz zaproszeni goście.

„Troska o seniorów to nasza wspólna sprawa. Osoby starsze to nasze najbliższe otoczenie, to nasi rodzice i dziadkowie. Dlatego tak ważne jest, że Dom udało się uruchomić” – mówił Tadeusz Wach Wójt Gminy Czorsztyn rozpoczynając uroczystość zorganizowaną przez Zespół realizujący projekt pn. „Pienińskie Domy Dziennego Pobytu”.

Włodarz Gminy uczestniczący w uroczystości w charakterze gościa życzył seniorom zdrowia oraz pogody ducha, dzięki której wiek przestaje mieć znaczenie. Na to uroczyste spotkanie Wójt przybył w towarzystwie kapeli góralskiej w składzie: Artur Majerczak – Dyr. Centrum Kultury Gminy Czorsztyn, Tomasz Bodziarczyk – Kierownik GOPS, Marcin Piątek oraz Katarzyna Dobrzyńska.

Autor: Aneta Markus
Zdjęcia: Arch. UG Czorsztyn
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij