Święto Szkoły w Szlachtowej

Fot. 2018.10.19 13:30 / news / czytano 541 / opinie 0

Wyjątkowo podniosła atmosfera towarzyszyła tegorocznym obchodom Święta Szkoły, które w piątek 16 października odbyły się w Szlachtowej.

Cała społeczność szkolna, rodzice oraz zaproszeni goście udali się do kościoła parafialnego na nabożeństwo celebrowane przez ks. Proboszcza Tadeusza Wojciechowskiego.

Następnie w pochodzie wszyscy udali się pod budynek Szkoły, gdzie pod pomnikiem patrona Jana Pawła II zostały złożone okolicznościowe wiązanki kwiatów.

Ostatnim akordem była akademia w sali remizy OSP. Na wstępie oficjalnej części obchodów Dyrektor Szkoły Beata Kowalska w imieniu całej społeczności szkolnej przywitała serdecznie przybyłych gości. Uroczystą część obchodów uświetnił występ artystyczny uczniów, została przedstawiona inscenizacja dotycząca życia patrona szkoły. Śpiew, kolory i dziecięca radość to elementy, które dominowały podczas tegorocznego święta . Widzowie docenili talent sceniczny i ogromne zaangażowanie dzieci w przygotowanie akademii, nagradzając występ gromkimi brawami.

Po części artystycznej odbył się akt pasowania pierwszoklasistów dokonany przez dyrektora placówki Panią Beatę Kowalską.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij