Pieniny, książka i ja - rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego

Fot. Arch. szkoły 2017.06.10 19:06 / news / czytano 2538 / opinie 0

5 czerwca 2017r. został rozstrzygnięty Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny "Pieniny książka i ja", organizowany przez Pienińską Szkołę Zawodową w Szczawnicy oraz Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy. Patronat nad konkursem objął Pieniński Portal Informacyjny.

W skład jury weszli: Pan Jan Jurek - Dyrektor Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy-Jabłonce, Pan Zbigniew Lach - fotograf, współwłaściciel Agencji Fotograficznej "Zefir" oraz Pan Tadeusz Topolski - nauczyciel w Pienińskiej Szkole Zawodowej w Szczawnicy.
      
Jury konkursu dokonało oceny prac wg następujących kryteriów:
•    zgodność z regulaminem i tematyką konkursu
•    oryginalność podejścia do tematu
•    poziom jakości artystycznej pracy
•    poziom jakości technicznej pracy

•    posiadanie praw autorskich

Na konkurs wpłynęło 40 prac. Odrzucono 1 pracę ze względu na rozmiary niezgodne z wymogami regulaminu. Jury postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
I miejsce - Justyna Biel z Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku n.D. za pracę pt. "Z książką przez szczyty" oraz wyróżnienie pracy pt. "Zachód z książką"
II miejsce - Dominika Zachwieja z Publicznego Gimnazjum im. Ks. Józefa Tischnera w Szczawnicy za pracę pt. "Pod Trzema Koronami"
III miejsce - Kamil Kubik z Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku n.D. za pracę pt. "Flisakiem być" oraz wyróżnienie za pracę pt. "Jeszcze tylko jedna strona...".

Wyróżnienia otrzymali:

Anna Symela z Pienińskiej Szkoły Zawodowej w Szczawnicy za pracę pt. "W otoczeniu Pienin"
Anna Dmuchacz z Zasadniczej Szkoły Wielozawodowej im. Św. Jana Pawła II w Jabłonce za pracę pt. "Czas na chwilę relaksu..."
Źródło: CKiW OHP w Szczawnicy
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij