Pomogli dzielić się dobrem - licealiści z wizytą u gimnazjalistów

Fot. Arch. szkoły 2015.12.09 18:05 / news / czytano 1851 / opinie 0

Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami odwiedził młodszych kolegów w okolicznych gimnazjach.

W tym roku Święty Mikołaj z Liceum Ogólnokształcącego w Krościenku n. D. postanowił zrobić niespodziankę swoim młodszym kolegom w gimnazjach. Z cukierkami i drobnymi prezencikami w postaci kalendarzyków udaliśmy się do szkół w Szczawnicy, Krościenku, Maniowach, Sromowcach, Tylmanowej i Ochotnicy.
 
Wszędzie miło nas przyjęto, a nasz Mikołaj przy okazji sprawdził, czy młodzież gimnazjalna zaprząta już sobie głowę egzaminem. Sadząc po zapiskach w ich zeszytach i ocenach z klasówek, które akurat były rozdawane, jesteśmy przekonani, że egzaminy przebiegną pomyślnie! Mieliśmy też okazję we wszystkich odwiedzanych gimnazjach podziwiać wasze dyplomy oraz piękne świąteczne dekoracje.

Jesteście już dobrze przygotowani do Świąt Bożego Narodzenia, a więc jeszcze raz z tej okazji  życzymy wszystkim nauczycielom i uczniom dużo śniegu i mnóstwa okazji do wypoczynku.
Autor: Oprac. red.
Źródło: LO Krościenko n.D
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij