Krościenczanka nominowana - zagłosuj!

Fot. 2020.01.22 14:13 / news / czytano 4762 / opinie 0

Organizatorka Ogólnopolskiego Niezależnego Plebiscytu na książkę Roku "Brakująca Litera" 2017, 2018, 2019 - Iwona Niezgoda z Krościenka nominowana jest w plebiscycie Osobowość Roku w kategorii Kultura. Zachęcamy do głosowania!

Iwona Niezgoda nominację otrzymała za: krzewienie kultury, popularyzację czytelnictwa w Polsce w tym także autorów oraz wydawnictw niszowych. Organizatorce plebiscytu udało się zmobilizować niezwykłą ilość osób do wzięcia udziału w konkursie, nawiązać współpracę z autorami oraz bibliotekami. Iwona Niezgoda prowadzi również bloga literackiego, a także publikuje wywiady i artykuły oraz recenzje w internecie, w Dzienniku Trybuna oraz w kwartalniku literackim Post Scriptum, a wszystko to robi non profit. Jest to osoba, która bezinteresownie pokazuje, że warto walczyć o idee.
 
Autor: oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij