Spotkania z pasjami dla seniorów

Fot. 2014.06.06 15:09 / news / czytano 2538 / opinie 0

Gminna Biblioteka Publiczna w Krościenku n/D przystąpiła do projektu Fundacji Orange pt. "Spotkania z pasjami". Jest to projekt edukacyjno-animacyjny dla seniorów.

Tematyka spotkań obejmuje następujące zagadnienia: profilaktyka zdrowotna, bieżące sprawy ekonomiczne, kulturalne, tradycje, rozrywka, pasje, ekologia, finanse, nowe technologie, relacje z młodszymi pokoleniami.  Projekt zakłada przeprowadzenie na żywo w gminnych bibliotekach publicznych spotkań on-line (streaming online) , skierowanych do osób starszych . I edycja trwała od 12 września 2013r do 28 listopada 2013r. Gościliśmy: Agnieszkę i Marcina Kręglickich, Krystynę Jandę, Teresę Lipowską, DJ Wikę, Latające Babcie, Marię Jolantę Zimnicką, Romana Zamyślewskiego, Magdalenę Fikus, Elżbietę Skotnicką-Illasiewicz, Hannę Bakułę, Jacka Pałkiewicza.

Spotkania cieszyły się zainteresowaniem i obecnie przystąpiliśmy do II edycji. W dniu 05.06.2014 roku o godz 11.15 bohaterem spotkania był Pan Jerzy Kryszak, a wcześniej: Emilian Kamiński, Katarzyna Miller, Urszula Szczurek, Hanna Gajos. Spotkania cieszą się dużym zainteresowaniem i po każdym takim spotkaniu wywiązuje się żywiołowa dyskusja, okazuje się, ze każda osoba ma jakąś swoją pasję.
 
Terminy następnych  spotkań:
26 czerwca 2014
17 lipca 2014
07 sierpnia 2014
28 sierpnia 2014
18 września 2014
 
Kierownik GBP Władysława Bodziarczyk serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniach.

Autor: Władysława Bodziarczyk
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij