Przewodnicy nagrodzeni na gali w Bochni

Fot. Arch. Organizatora 2015.02.24 22:36 / news / czytano 2479 / opinie 0

Maria Barbara Szela i Michał Jandura z Pienińskiego Oddziału PTTK w Krościenku n.D. nagrodzeni zostali podczas gali z okazji Międzynarodowego Dnia Przewodnika w Bochni.

W Kopalni Soli w Bochni świętowali przewodnicy z Małopolski, którzy 21 lutego obchodzą Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego. Z tej okazji, podczas uroczystej gali w podziemiach bocheńskiej kopalni, zostały wręczone Odznaki Honorowe Ministra Sportu i Turystyki „Za Zasługi dla Turystyki” oraz Dyplomy Marszałka Województwa Małopolskiego za „Wkład w Rozwój i Promocję Turystyki w Małopolsce”. Odznaki i dyplomy odebrało w sumie 21 osób, instytucji i organizacji, a wręczał je Leszek Zegzda Członek Zarządu Województwa Małopolskiego.
 
Wśród osób które odebrały Odznaki Honorowe Ministra Sportu i Turystyki „Za Zasługi dla Turystyki” była nasza kol. Maria Barbara Szela. Dyplom Marszałka Województwa Małopolskiego za „Wkład w Rozwój i Promocję Turystyki w Małopolsce" otrzymał nasz kol. Michał Jandura.
Źródło: PTTK Krościenko n/D
Zdjęcia: Arch. Organizatora
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij