Remont w szczawnickim gimnazjum ukończony

Fot. Arch. szkoły 2013.08.29 13:49 / news / czytano 1915 / opinie 1

Od 20. lipca br. trwały prace związane z wymianą posadzki na korytarzach, które wcześniej wyłożone były linoleum, a także demontażem szafek oraz malowaniem ścian.

Zakończył się remont korytarzy w Gimnazjum im. ks. prof. Józefa Tischnera w Szczawnicy. Wykonanie prac sfinansowano z pieniędzy gminnych. Trwają jeszcze ostatnie prace porządkowe przed przyjęciem uczniów na nowy rok szkolny. 

- Czynimy ciągłe starania o to, by w murach naszego gimnazjum nauka odbywała się w dobrych, przyjaznych warunkach. Poszerzamy naszą ofertę edukacyjną – organizujemy akcje takie jak „Noc gier planszowych”, turnieje sportowe i inne. Taki pozalekcyjny sposób nauczania znacznie przyczynia się do rozwoju młodzieży, jest okazją do dobrej zabawy i pozwala uczniom na zagospodarowanie czasu wolnego. – mówi dyrektor Gimnazjum Sebastian Walosczyk.

Budynek szkoły w ciągu ostatnich kilku lat zyskał nowy wygląd. Na najniższym poziomie ulokowano nowe szatnie. Gimnazjum posiada nową salę gimnastyczną, zostało także pomalowane i wyremontowane z zewnątrz.

Autor: Agnieszka Stopka / Oprac. red.
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

absolwent2013.08.29 13:08
Nareszcie! Bo podłoga wołała już o pomstę do nieba...
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij