Seniorzy na swoim zapraszają na bezpłatne korepetycje

Fot. Arch. UG Krościenko n.D 2016.03.04 21:36 / news / czytano 2689 / opinie 0

Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów „Pieniny”  kontynuuje działalność w swoim biurze, które znajduje się w budynku”starej plebanii” w Krościenku- Rynek 32. Stowarzyszenie pomieszczenie pozyskało dzięki uprzejmości wójta gminy w ramach współpracy pomiędzy gminą a organizacjami pozarządowymi. 

Wyposażenie biura stowarzyszenie stanowi podstawowy sprzęt biurowy, zakupiony w ramach projektu pn: „Seniorzy Pienińscy na start’, na które stowarzyszenie pozyskało dotację w konkursie grantowym „ FIO-Małopolska Lokalnie 2015”. W dniu 1 marca 2016 r. członkowie stowarzyszenia wykonywali pisanki wielkanocne.

Jednocześnie zapraszamy dzieci i młodzież na bezpłatne korepetycje, które odbywają się  w każdy wtorek miesiąca od godz. 13-tej do 15-tej oraz w każdy czwartek miesiąca od godz. 14-tej do 16-tej w siedzibie stowarzyszenia.

Jak informuje Przewodnicząca stowarzyszenia Pani Anna Gębacz-Hołda
– w każdy czwartek miesiąca od godz. 1630 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Krościenku odbywa się gimnastyka dla seniorów.
– w każdy pierwszy wtorek miesiąca w restauracji „ Klasyczna” w Krościenku stowarzyszenie organizuje „ spotkania przy herbatce” na które serdecznie zapraszam wszystkich seniorów.
Źródło: UG Krościenko n.D
Zdjęcia: Arch. UG Krościenko n.D
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij