Weekendowe spotkanie z muzyką w Krościenku

Fot. Arch. GCK 2014.07.07 12:11 / news / czytano 2266 / opinie 1

W sobotę w krościeńskim Amfiteatrze Pod Wierzbą rozpoczął się cykl spotkań wakacyjnych dla turystów i mieszkańców.

Na scenie zagrała kapela z muzyką Jana Kubika, swoje talenty wokalne zaprezentowały "Krościeńcanki"  laureatki pierwszego miejsca w roku 2013 w przeglądzie w Bukowinie Tatrzańskiej - "Sabałowe Bajania" w kategorii grupa śpiewacza oraz wystąpił gość specjalny Mała Orkiestra Dęta z Dobrzenia Wielkiego.
 
- Serdecznie zapraszamy na kolejne imprezy weekendowe, które będziemy organizować. W najbliższą sobotę na naszej scenie wystąpi grupa z Boliwii oraz kapela góralska "Jaworcanie". Będzie też coś dla najmłodszych - przedstawienie teatralne "Kaczka cudaczka" i wiele konkursów i zabaw - zapewnia Józef Szałwia kierownik Gminnego Centrum Kultury w Krościenku n/D.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Arch. GCK
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

alek2014.07.07 19:07
Oczywiście w Krościenku kapela Jaśka Kubika, czy ktoś tam jeszcze gra na czymś ?, normalnie do znudzenia
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij