Wielki Bal w Szczawnicy

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2015.02.08 14:28 / news / czytano 8026 / opinie 0

Rodzice, nauczyciele i wszyscy przyjaciele, którzy chcieli zaangażować się na rzecz pomocy dla Szkoły Podstawowej nr 1 im. H. Sienkiewicza oraz Publicznego Gimnazjum im. ks. prof. J. Tischnera ze Szczawnicy spotkali się w sobotę na balu charytatywnym w Dworku Gościnnym.

Po raz drugi impreza zorganizowana została wspólnie przez obie szkoły. Blisko trzysta osób najpierw obejrzało przedstawienie "Cztery Żywioły" w wykonaniu uczniów szczawnickiego gimnazjum, których opieki i przygotowania podjęły się nauczycielki Dorota Cebula i Beata Kowalska. Po części artystycznej gości powitali dyrektorzy placówek Paweł Sypek oraz Sebastian Walosczyk oraz przewodniczące Rady Rodziców Anna Dyda i Monika Mastalska.

Zgromadzeni sympatycy szkół bardzo chętnie angażowali się w loterię fantową, zakup czekoladek oraz doskonale bawili na parkiecie, degustując przy tym specjały z menu przygotowanego specjalnie na tę okazję. Można było próbować dań gorących m.in. zupy gulaszowej, ryżu z wieprzowiną i warzywami, fileta z białej ryby w PANKO z chutneyem, kurczaka po katońsku, z bufetu zimnego rolad z kurczaka, orientalnej sałatki, śledzi w trzech smakach, pasztetu z konfiturą z pieczonej czerwonej cebuli, sałatek, deserów, owoców i napojów.

Muzycznych wrażeń dostarczał zespół DUO-LIVE z Muszyny w składzie Krzysztof Kubiesa oraz Maksymilian Klimczak.

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij