I Turniej Plażowej Piłki Siatkowej w Krościenku - trwają zapisy

Fot. 2015.07.16 22:38 / news / czytano 3169 / opinie 0

Gmina Krościenko n.D oraz Gminne Centrum Kultury zapraszają drużyny zawodników z roczników 1997-1975 oraz 1974 i starsi do wzięcia udziału w Pierwszym Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Wójta Gminy Krościenko n.D.  

Termin zgłoszenia do zawodów upływa 24. lipca br. o godzinie 10.00. Patronat honorowy nad turniejem objęli: Anna Paluch Posłanka na Sejm RP,  Jan Hamerski Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego, Jan Komorek i Bogusław Waksmundzki Radni Powiatu Nowotarskiego.

REGULAMIN 

Rozgrywki przeprowadzone zostaną w niedzielę 26.lipca br. na boisku do piłki siatkowej w Krościenku n.D - bulwary nad Dunajcem. Lista imienna drużyn dostępna jest na stronie internetowej UG Krościenko n.D.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij