Jaworczanin 13 sierpnia w Gdyni na gali Fight Exclusive Night - zaciskajmy kciuki

Fot. Arch FB Marcina Stopki 2016.08.12 21:27 / news / czytano 3801 / opinie 0

Marcin Stopka z Jaworek, trenujący w klubie Fight House Nowy Sącz, jutro 13 sierpnia skrzyżuje rękawice z Jarosławem Daschke na gali Fight Exclusive Night 13 Summer Edition w Gdynia Arena.

13 sierpnia spektakularna gala FEN 13 Summer Edition, czyli kolejne widowisko MMA i K-1 federacji Fight Exclusive Night na najwyższym sportowym poziomie. Tego wieczora publiczność w Gdynia Arena obejrzy aż 13 walk z udziałem znakomitych fighterów z całej Polski.

Wśród zawodników Pieniny będą miały swojego przedstawiciela Marcina Stopkę z Jaworek. 23 latek miesiąc temu w swoim ostatnim pojedynku sprawił niemałą sensację, pokonując na międzynarodowej gali FBF w Krynicy zawodowego mistrza świata Sandora Gronai z Węgier.

Dorobek medalowy i bilans stoczonych walk dają Jarosławowi Daschke miejsce w ścisłej czołówce polskich kickbokserów. Marcin Stopka sukcesy i rekord ma na razie skromniejsze, ale młody fighter wie, jak wygrywać z wielkimi mistrzami. Jaworczanin zaliczany jest do największych talentów swojego pokolenia. Zatem trzymajmy jutro kciuki za Marcina.

Transmisja od godziny 20.00 w Polsat Sport Fight oraz Polsat Sport i Polsat.

Autor: Oprac. red.
Źródło: http://sportowefakty.wp.pl
Zdjęcia: Arch FB Marcina Stopki
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij