Kolejny awans kajakarzy do półfinałów MŚ

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2013.09.13 14:30 / news / czytano 3176 / opinie 0

W dzisiejszych eliminacjach do półfinałów w konkurencji C-2 mistrzostw świata odbywających się w Pradze awansowały trzy polskie osady. Wśród nich znaleźli się bracia Brzezińscy oraz Michał Wiercioch i Grzegorz Majerczak.

Najlepiej z Polaków zaprezentował się Piotr Szczepański i Marcin Pochwała zajmując siódme miejsce w kwalifikacjach z wynikiem 104,50 (0 karnych sekund). Szczepański i Pochwała są wicemistrzami Europy i piątą osadą igrzysk olimpijskich w Londynie. Tuż za nimi na miejscu ósmym znaleźli się bracia Andrzej i Filip Brzezińscy z wynikiem 104,59. Na 18. miejscu w eliminacjach zostali sklasyfikowani Michał Wiercioch i Grzegorz Majerczak 108,24 (2 karne sekundy). Najszybsi w kwalifikacjach byli Czesi Jaroslav Wolf i Ondrej Stepanek - 102,37 (0).
 
Eliminacje rozegrały dziś także panie w konkurencji K-1. Na starcie stanęła tylko jedna reprezentantka Polski - Monika Liptak, której niestety nie udało się awansować do półfinałowej "30". Polka w eliminacjach zajęła 41. miejsce z rezultatem 113,06 (2 sekundy karne).
Autor: Oprac. red.
Źródło: eurosport.onet.pl
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij