"Portki" w wykonaniu Pań z Pienin i Gorców w Krakowie

Fot. 2017.03.02 08:35 / news / czytano 2004 / opinie 0

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Gorce-Pieniny" zaprasza do wzięcia udziału w IV Małopolskim Kongresie Kobiet. Wstęp na kongres jest bezpłatny, a przejazd pokrywa LGD.

Każda z Pań, która zechce wziąć udział w kongresie w Krakowie w niedzielę 5 marca powinna zabrać ze sobą gobry humor i strój góralski bądź chustę góralską - pisze w komunikacie Zarząd LGD

Wyjazd w niedzielę o godz. 7.30 z Rynku w Krościenku nad Dunajcem, powrót w niedzielę ok. godz. 20.00. Wyżywienie we własnym zakresie.

W programie kongresu znajdzie się mocny akcent pienińsko-gorczański, a mianowicie Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Kluszkowcach wystąpią przed publicznością w przedstawieniu "Portki".

Szczegółowy program TUTAJ

Chętnych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu prosimy o kontakt z biurem LGD pod nr telefonu  789 304 706 lub 18 262 35 90 do piątku 3 marca do godz. 13.00. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Autor: Oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij