Medal Mecenasa Futbolu Małopolskiego dla Wójta Pawła Dziubana

Fot. 2013.06.10 09:24 / news / czytano 2781 / opinie 0

W ostatni wtorek, 4 czerwca br. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej - Zbigniew Boniek wręczył Wójtowi Gminy Łapsze Niżne medal Mecenasa Futbolu Małopolskiego.

Wójt Paweł Dziuban odebrał medal od Zbigniewa Bońka medal Mecenasa Futbolu Małopolskiego podczas uroczystości zorganizowanej przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski oraz Małopolski Związek Piłki Nożnej, która odbyła się w Pałacu Wielopolskich Urzędu Miasta Krakowa. 

Odznaczeni zostali zarówno samorządowcy jak i sponsorzy, których wsparcie uznane zostało przez kapitułę za szczególnie ważne dla rozwoju piłki nożnej w województwie małopolskim. Zgłoszeń kandydatów do odznaczenia z terenu powiatu nowotarskiego i tatrzańskiego dokonał Podhalański Podokręg Piłki Nożnej w Nowym Targu.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Łapsze Niżne
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij