Mieszkańcy Tylmanowej będą protestować i zapraszają do włączenia się do akcji

Fot. Aleksandra Ciesielka 2015.07.23 17:23 / news / czytano 3014 / opinie 0

25 lipca br. o godzinie 14.00 w Tylmanowej organizatorzy akcji zapowiadają protest, który ma na celu zwrócenie uwagi na problem braku ścieżki rowerowej wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 969 Krościenko n.D – Tylmanowa – Łącko.

Walkę o bezpieczeństwo rowerzystów na drogach podjął Komitet Społeczny „Razem dla Was” Tylmanowa. Protest będzie polegał na przejeździe cyklistów z Tylmanowej do Krościenka n.D , a następnie powrót do Tylmanowej. Około godziny 16.00 na Łęgu Dolnym rozpocznie się piknik przy ognisku, przygotowany przez miejscowe gospodynie, przy akompaniamencie góralskiej muzyki. 

Im więcej osób przystąpi do akcji, tym lepiej. Podczas jej trwania odbędzie się również zbiórka pieniędzy dla poszkodowanego w wypadku w Tylmanowej końcem kwietnia br. rowerzysty, pana Zbyszka z Krościenka n.D. O wypadku pisaliśmy TUTAJ.

Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału w akcji, która może poprawić bezpieczeństwo na drogach. Spotkanie odbędzie się pod hasłem: „My nie blokujemy ruchu, my jesteśmy ruchem.”

Autor: Aleksandra Ciesielka / Oprac. red.
Zdjęcia: Aleksandra Ciesielka
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij