Nocny slalom kajakowy - zapowiedź

Fot. Pieninyinfo.pl 2014.08.21 17:00 / news / czytano 3110 / opinie 1

W najbliższą sobotę 23. sierpnia br. na Dunajcu obok przystani kajakowej KS „Pieniny” Szczawnica odbędą się Nocne Zawody w Slalomie Kajakowym.

Zawody zostaną rozegrane w formie dwóch przejazdów. Pierwszy przejazd polegać będzie na jak najszybszym pokonaniu na kajaku określonego odcinka z zadaniami sprawnościowymi: wykonanie przewrotu eskimoski, uderzenie dziobem kajaka w zawieszoną przeszkodę nad wodą, wypicie napoju orzeźwiającego itp. Drugi przejazd to pokonanie krótkiego odcinka slalomu kajakowego (8-10 bramek). Przejazd slalomu będzie oceniany według Regulaminu Slalomu Kajakowego PZKaj. O wyniku końcowym decyduje łączny wynik 2 przepływów. 
 
Impreza rozpocznie się około godziny 20.30 i połączona jest z weekendowymi obchodami Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej w Szczawnicy i Niedzicy. Organizatorem imprezy jest Klub Sportowy „Pieniny” Szczawnica, Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy oraz Miasto i Gmina Szczawnica.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KS Pieniny
Zdjęcia: Pieninyinfo.pl
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

z doliny grajcarka2014.08.23 14:08
Wybory samorządowe tuż tuż! obecna władza prezentuje rozpoczęcie kampanii wyborczej,
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij