Ochotnica i Łapsze przegrały swoje pierwsze mecze w A-klasie

Fot. 2014.08.13 08:20 / news / czytano 2006 / opinie 0

Reprezentujące nasz region zespoły w A-klasie, które awansowały w zeszłym sezonie zaliczyły pierwsze przegrane. Lubań Tylmanowa wygrywa na wyjeździe.

Piłka jeszcze nie chciała być posłuszna wszystkim zespołom. Już po pierwszej serii widać, że status quo zostanie zachowane. Ci, którzy byli na górze w ubiegłym sezonie, będą zapewne i w tym sezonie bić się o zaszczyty. Nie zgubili punktów. Byli tacy, którzy liczyli na niespodzianki, szczególnie w wydaniu beniaminków. Ci jednak solidarnie przegrali.

Chociaż w kilku przypadkach zawiesili wysoko poprzeczkę faworytom. Orkan w Nowym Targu dopiero rzutem na taśmę zapewnił sobie komplet punktów. Podobnie w Rabce beniaminek objął prowadzenie, ale potem górę wzięła większa dojrzałość podopiecznych Ryszarda Darlewskiego. Obycie ligowe młodych graczy, bo team Wierchów bardzo się zmienił. W ubiegłym jeszcze sezonie o jego obliczu decydowały „stare wygi” – Pędzimąż, Zachara i Tupta. Dzisiaj ich miejsca zajmuje młodzież.
 
Wyniki
Bystry Nowe Bystre – Zawrat Bukowina Tatrzańska 3:1 (2:1)
NKP Podhale II Nowy Targ – Orkan Raba Wyżna 1:2 (1:0)
Wierchy Rabka - Gorc Ochotnica 3:1 (0:0)
KS Łapsze Niżne – Babia Góra Lipnica Wielka 2:4 (1:2)
Skalni Zaskale – Lubań Tylmanowa 0:1 (0:0)
ordan Jordanów – Granit Czarna Góra 0:1 (0:0)
Lepietnica Klikuszowa – Wiatr Ludźmierz 2:4 (1:2)

Autor: Oprac. red.
Źródło: sportowepodhale.pl
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij