Osiągnięcia sportowe uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i ponadgimnazjalnych

Fot. Pieninyinfo.pl 2014.06.25 17:11 / news / czytano 2812 / opinie 0

Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu podsumowało mijający rok szkolny i podało osiągnięcia uczniów z rejonu Miasta i Gminy Szczawnica oraz gmin Krościenko n/D, Ochotnica Dolna, Czorsztyn i Łapsze Niżne.

Poniżej prezentujemy zestawienie do miejsca trzeciego. Ośrodek Sportowy Szczawnica zorganizował w sumie 51 zawodów w roku szkolnym 2013/2014, z tego 30 na szczeblu ośrodka oraz 21 zawodów na szczeblu powiatu. Ponadto współorganizowano zawody sportowe, których inicjatorem były samorządy lokalne bądź kluby sportowe. Ze względu na warunki śniegowe nie odbyły się zawody w narciarstwie alpejskim / Igrzyska i Gimnazjada Ośrodka/. Pozostałe zaplanowane w kalendarzu imprez, zostały przeprowadzone. W rywalizację sportową na szczeblu ośrodka zaangażowane były 24 szkoły.
 
WYNIKI: Szkoły Podstawowe      
Zawody wojewódzkie
MIEJSCE II - Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica - sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt
Zawody rejonowe 
MIEJSCE  II Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica - czwórbój lekkoatletyczny chłopców
MIEJSCE  III Szkoła  Podstawowa Nr 1 Szczawnica - czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt
Zawody powiatowe
MIEJSCE  I
Szkoła Podstawowa Tylmanowa - piłka nożna chłopców
Szkoła Podstawowa  Nr 1 Szczawnica - piłka ręczna chłopców 
Szkoła Podstawowa Kluszkowce - narciarstwo alpejskie
Szkoła Podstawowa  Krościenko n. D -  szachy
Szkoła Podstawowa  Nr 1 Szczawnica - sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt
MIEJSCE  II
Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica - czwórbój lekkoatletyczny chłopców
Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica  -  czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt
Szkoła Podstawowa  Nr 1 Szczawnica -  mini piłka siatkowa dziewcząt
Szkoła Podstawowa  Nr 1 Szczawnica - sztafetowe biegi przełajowe chłopców              
Szkoła Podstawowa  Łapsze Niżne - halowa piłka nożna chłopców                       
Szkoła Podstawowa Sromowce Wyżne - halowa piłka nożna dziewcząt
MIEJSCE III
Szkoła Podstawowa  Nr 1 Szczawnica - narciarstwo alpejskie
Szkoła Podstawowa  Krościenko n. D - mini piłka siatkowa dziewcząt
Szkoła Podstawowa  Sromowce Niżne - tenis stołowy dziewcząt
Szkoła Podstawowa  Kluszkowce - tenis stołowy chłopców
Szkoła Podstawowa  Tylmanowa - halowa piłka nożna chłopców
Osiągnięcia indywidualne
Zawody wojewódzkie
MIEJSCE I Mateusz Hurkała Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica narciarstwo alpejskie
Zawody powiatowe
MIEJSCE I
Paweł Świątkowski Szkoła Podstawowa Kluszkowce tenis stołowy
Mateusz Hurkała Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica narciarstwo alpejskie
Denis Madeja Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica narciarstwo alpejskie
Natalia Bąk Szkoła Podstawowa  Grywałd szachy
MIEJSCE II
Aleksandra Janc Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica biegi przełajowe
Zofia Maciaś Szkoła Podstawowa Krościenko n. D biegi przełajowe
Maria Złydaszyk Szkoła Podstawowa Kluszkowce narciarstwo alpejskie
Arkadiusz Zachwieja Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica biegi przełajowe
Paweł Bryja Szkoła Podstawowa Łapsze Niżne biegi przełajowe    
MIEJSCE  III
Jakub Wolski Szkoła Podstawowa Kluszkowce narciarstwo alpejskie
Sebastian Adamczyk Szkoła Podstawowa Tylmanowa biegi przełajowe
Małgorzata Mędoń Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica biegi przełajowe
Adrian Nalepka Szkoła Podstawowa Frydman biegi przełajowe
               
WYNIKI: Gimnazja
Zawody wojewódzkie
MIEJSCE III Gimnazjum Łapsze Niżne - piłka nożna chłopców
Zawody rejonowe
MIEJSCE I  Gimnazjum Łapsze Niżne - piłka nożna chłopców
MIEJSCE II
Gimnazjum Łapsze Niżne - halowa piłka nożna chłopców 
Gimnazjum Szczawnica - halowa piłka nożna dziewcząt
Gimnazjum Szczawnica - piłka siatkowa dziewcząt
Zawody powiatowe
MIEJSCE  I
Gimnazjum Szczawnica - piłka siatkowa dziewcząt
Gimnazjum Maniowy - narciarstwo alpejskie
Gimnazjum Łapsze Niżne - piłka nożna chłopców
Gimnazjum Łapsze Niżne - halowa piłka nożna chłopców
Gimnazjum Szczawnica - halowa piłka nożna dziewcząt
Gimnazjum Szczawnica - sztafetowe biegi przełajowe chłopców
MIEJSCE II
Gimnazjum Krościenko n. D - halowa piłka nożna chłopców
Gimnazjum Łapsze Niżne - sztafetowe biegi przełajowe chłopców
Gimnazjum Szczawnica - szachy pkt. drużynowa
Gimnazjum  Tylmanowa - piłka ręczna dziewcząt
MIEJSCE  III
Gimnazjum Nr 3 Ochotnica Górna - piłka siatkowa chłopców
Osiągnięcia indywidualne
Zawody wojewódzkie
MIEJSCE I Michał Barnaś VI Gimnazjum MCE Krościenko n. D narciarstwo alpejskie
MIEJSCE II
Wiktor Czaja Gimnazjum Szczawnica narciarstwo biegowe
Patryk Kopytko Gimnazjum Maniowy narciarstwo biegowe
MIEJSCE III Mateusz Wojtaszek Gimnazjum Maniowy narciarstwo biegowe
Zawody powiatowe
MIEJSCE  I
Wiktor Czaja Gimnazjum Szczawnica biegi przełajowe
Michał Barnaś VI Gimnazjum Krościenko n. D narciarstwo alpejskie     
Kamil Gorlicki Gimnazjum Maniowy biegi przełajowe
Marek Radecki Gimnazjum Łapsze Niżne biegi przełajowe
MIEJSCE  II
Aleksandra Jama Gimnazjum Szczawnica biegi przełajowe
Jarek Mikołajczyk Gimnazjum Tylmanowa biegi przełajowe
Kamil Jasiurkowski Gimnazjum Szczawnica biegi przełajowe
Dominika Kołodziej Gimnazjum Sromowce Niżne tenis stołowy
Marcin Bednarczyk Gimnazjum Maniowy narciarstwo alpejskie
MIEJSCE  III
Joanna Waksmundzka Gimnazjum Łapsze Niżne biegi przełajowe
Arkadiusz Topór Gimnazjum Łapsze Niżne biegi przełajowe
Grzegorz Gołdyn Gimnazjum  Tylmanowa biegi przełajowe
Justyna Węglarz Gimnazjum Szczawnica szachy
WYNIKI: Szkoły ponadgimnazjalne
Zawody rejonowe
MIEJSCE II  Liceum Ogólnokształcące Krościenko n. D – piłka siatkowa chłopców
Zawody powiatowe
MIEJSCE I Liceum Ogólnokształcące Krościenko n. D -  piłka siatkowa chłopców
MIEJSCE II
Liceum Ogólnokształcące Krościenko n. D - szachy dziewcząt
ZSZ i P Krościenko n. D - piłka nożna chłopców
MIEJSCE  III
Liceum Ogólnokształcące Krościenko n. D - szachy pkt. drużynowa chłopców
Liceum Ogólnokształcące Krościenko  n. D – piłka siatkowa dziewcząt
Osiągnięcia indywidualne
Zawody powiatowe
MIEJSCE I Sabina Rusin ZSZ i P Krościenko n. D - biegi przełajowe
MIEJSCE  II
Rafał Bodziuch Liceum Ogólnokształcące Krościenko n. D - biegi przełajowe
Iwona Jurek Liceum Ogólnokształcące Krościenko n. D - szachy
MIEJSCE III Dawid Zygar  Liceum Ogólnokształcące Krościenko n. D - szachy




Autor: Józef Dyda / Oprac. red.
Zdjęcia: Pieninyinfo.pl
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij