SKS Sokolica kontra Juniorzy (10lat) STARsi

Fot. Janusz Wojtarowicz 2015.04.06 21:50 / news / czytano 6485 / opinie 0

Zgodnie z zapowiedzią rozegrano dziś w Krościenku n.D mecz towarzyski, będący jednocześnie akcją charytatywną na rzecz Wojtusia Sobierskiego.

W szczytnym celu na murawie stadionu Spółdzielczego Klubu Sportowego Sokolica Krościenko n.D zagrali przeciwko sobie byli i obecni reprezentanci krościeńskiego klubu. Na boisku zobaczyliśmy wielu wychowanków klubu, którzy obecnie grają w wyższych ligach. Rywalizacja przebiegała w przyjaznej atmosferze i zakończyła się również przyjaznym wynikiem  6-6 (1-2). Bramki strzelali; Jacek Pietrzak (3x), Rafał Komorek, Maciek Kwiatek, Mariusz Piątek (karny) oraz Adrian Derkacz, Piotr Chrobak, Marcin Bobak (2x), Paweł Jawor (2x).

Zawodnicy odtańczyli po meczu wspólny "rytualny" taniec, otrzymali oficjalne podziękowania za grę od Wojtusia i zrobili sobie wspólne zdjęcie - zapewne nieprędko zdarzy się kolejna okazja spotkać w takim gronie.

Do puszki udało się zebrać 1430 złotych, a z licytacji koszulki zorganizowanej przez administratora strony internetowej poświęconej klubowi skssokolica.kroscienko.com dodatkowe 560 złotych. Dwóch licytujących wpłaciło swoje najwyższe oferty; 300 złotych - mieszkaniec Kamienicy i 260 złotych - Krościenczanin przebywający obecnie w Anglii. Cała kwota zostanie przeznaczona na rehabilitację Wojtusia Sobierskiego (www.facebook.com/wojtussobierski).

Inicjatorem i organizatorem całej akcji był Maciej Dyda.


Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Janusz Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij