ZEW Niedzica sponsorem UKS Sromowce Wyżne

Fot. 2014.03.05 10:08 / news / czytano 3028 / opinie 0

Umowa sponsorska pomiędzy Zespołem Elektrowni Wodnych Niedzica S.A. a Uczniowskim Klubem Sportowym „Spływ” Sromowce Wyżne została podpisana 19 lutego br.

ZEW Niedzica S.A. od wielu lat wspiera szkolenie kajakarki Moniki Liptak, które dają  efekty w postaci wyników sportowych. Zawodniczka obecnie znajduje się na zgrupowaniu Kadry Narodowej Seniorów  w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i tam będzie do 19 marca potem parę dni w domu i w dalszą drogę do Australii na Młodzieżowe Mistrzostwa Świata które odbędą się pod koniec kwietnia.
 
Przypominamy, że pod koniec września 2013 roku, w na torze kajakowym w Leśnej, Monika wywalczyła tytuł młodzieżowej Mistrzyni Polski.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij