Centrum Frydmana wypięknieje

Fot. 2014.07.10 12:32 / news / czytano 3304 / opinie 0

W centrum miejscowości stanie karuzela, stolik do gry w szachy, piaskownica dla dzieci a także nasadzone zostaną krzewy i rośliny ozdobne.

Inwestycja ta jest współfinansowana w ramach działania „ Odnowa i rozwój wsi” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich wdrażanych za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie Rozwoju Spisza i Okolicy. 

Na powstanie i zagospodarowanie terenu służącemu wypoczynkowi i rekreacji we Frydmanie Gmina Łapsze Niżne otrzymała 150 tysięcy dofinansowania, tj. 80% kosztów całościowego wykonania inwestycji. Umowa została już podpisana przez samorządowców z Łapsz w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego.

Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Łapsze Niżne
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij