Fotoradar dostosowany

Fot. 2014.07.15 09:10 / news / czytano 2995 / opinie 1

W Tylmanowej - Kłodnem zamiast szarej skrzynki stoi żółta. Wójt gminy zapewnia, że urządzenie jest sprawne i kontroluje prędkość przejeżdżających samochodów.

Szare urządzenia miały zostać dostosowane do obowiązujących przepisów do końca czerwca br. i zmienić kolor z szarego na żółty. Fotoradar w Tylmanowej został postawiony tam kilka lat temu z inicjatywy mieszkańców, po śmiertelnych wypadkach drogowych w tej okolicy.

Kazimierz Konopka zapewnia, że urządzenie działa, nadal będzie spełniało swoją funkcję i dodaje: - Dzięki niemu mamy mniej wypadków, stąd wniosek ,że słuszne było postawienie masztu.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

ktośśśśśś2014.07.15 21:07
Szkoda tylko,że znak informujący o kontroli fotoradarowej znajduje się tak blisko samego fotoradaru ,kilka miesięcy wcześniej był ustawiony w niedalekiej odległości od przystanku autob.i kierowcy już w tym miejscu pięknie zwalniali i grzecznie przez Kłodne przejeżdżali a teraz praktycznie przed samym fotoradarem zwalniają ech a pomyśleć jak pięknie byłoby gdyby znaki umieszczone były na początku wsi z jednej i drugiej strony ....marzenia
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij