Jarmark Bożonarodzeniowy w Ochotnicy

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2019.12.21 20:08 / news / czytano 1395 / opinie 0

Wyroby artystów ludowych i rękodzielników, wigilijne specjały, dekoracje świąteczne, a przede wszystkim świąteczną atmosferę można było odnaleźć na zorganizowanym po raz pierwszy Jarmarku Bożonarodzeniowym w Ochotnicy Dolnej.

W Ochotnicy Dolnej można było spotkać się ze św. Mikołajem, zobaczyć występy artystyczne, a także zakupić świeże ryby, wędliny, sery, stroiki i ozdoby choinkowe. Na tych, którzy postanowili odwiedzić stoiska w Ochotnicy czekały wyroby miejscowych artystów i dobra zabawa. Jak podkreślają pomysłodawczynie Jarmarku - Monika Pasiud, Lucyna Kozub i Beata Lutomska pomysł był trafiony, bo na zaproszenie odpowiedzieli lokalni twórcy i mieszkańcy gminy. 
Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij