Kolorowa śmieciarka ma przypominać o segregowaniu śmieci

Fot. 2020.09.25 16:55 / news / czytano 737 / opinie 0

Kolorowy samochód poruszający się po ulicach sołectw gminnych Czorsztyna z daleka przyciąga wzrok i przypomina, że każdy z nas ma wpływ na otoczenie, w którym żyje.  

Problem generowania każdego dnia olbrzymiej ilości odpadów jest powszechnie znany. Dotyczy aktualnie całej współczesnej cywilizacji i wynika z konsumpcyjnego stylu życia. Nawet jeżeli nie zdajemy sobie z tego sprawy, jak wskazują statystyki przeciętny Polak wytwarza rocznie nawet do 315 kg śmieci. Dlatego tak ważnym jest, by pamiętać że proces dbania o czyste środowisko zaczyna się w naszych domach.
 
W oryginalny sposób o potrzebie segregowania śmieci przypomina swoim mieszkańcom Gmina Czorsztyn. Po drogach porusza się DAF oklejony kolorowymi znakami przypominającymi zasady postępowania z odpadami.
Autor: Aneta Markus
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij