Koncert Noworoczny - w tym roku smyczkowa orkiestra kameralna

Fot. MOKiS Szczawnica 2023.01.30 10:52 / news / czytano 516 / opinie 0

W tym roku uczestnicy VI Szczawnickiego Koncertu Noworocznego mieli okazję usłyszeć Orkiestrę SINFONIA CARPATHIA pod batutą Wojciecha Zwierniaka. 

Sinfonia Carpathia to młoda, dynamicznie rozwijająca się kameralna orkiestra. Zespół został założony w Nowym Sączu w 2018 roku przez skrzypka Bartosza Życzyńskiego. Koncert Noworoczny był okazją do świetnej zabawy publiczności wraz z muzykami.
 
Szczawnica koncerty noworoczne organizuje od 2017 roku. Podczas pierwszego z koncertów, na scenie Dworku Gościnnego, zaprezentowała się Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej. W kolejnych latach byli to: Warszawska Orkiestra Kameralna, Zdrojowa Orkiestra Dęta, Mała Armia Janosika i koncert największych utworów operowych i operetkowych.
 
Na koncert zaprosili Burmistrz Miasta i Gminy Szczawnica oraz Rodzina Mańkowskich.
Autor: oprac.red.
Zdjęcia: MOKiS Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij