LGD zaprasza do bezpłatnego wyjazdu do Austrii

Fot. 2019.04.20 20:26 / news / czytano 1303 / opinie 0

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Gorce – Pieniny” zaprasza do wzięcia udziału w czterodniowej wizycie studyjnej do Austrii pn. „Integracja branż mających kluczowe znaczenie dla rozwoju obszaru poprzez organizację spotkań z lokalnymi przedsiębiorcami oraz udział w imprezie kulturalnej promującej dziedzictwo i produktu lokalne” organizowanej w dniach 30 maja – 2 czerwca 2019 r.

W wyjeździe mogą wziąć udział przedsiębiorcy prowadzący główną działalność gospodarczą w branży:
gastronomicznej, noclegowej (sekcja I) lub
budowlanej (sekcja F) lub
rekreacyjnej i rozrywkowej (sekcja R)
- z zastrzeżeniem, że w wizycie studyjnej uczestniczy po 5 osób z gminy: Czorsztyn, Krościenko nad Dunajcem, Ochotnica Dolna oraz Szczawnica. Ponadto w grupie 20 osobowej znajdzie się przynajmniej po jednym przedsiębiorcy z każdej branży wskazanej, jako kluczowa dla rozwoju obszaru LGD

Udział w wyjeździe jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona! Max. 20 osób.

O zakwalifikowaniu się na wyjazd zadecyduje kolejność zgłoszeń, przy czym pierwszeństwo będą miały trzy osoby z różnych branż wskazanych, jako kluczowe do rozwoju obszaru LGD. 

W celu zgłoszenia udziału należy poprawnie wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz złożyć go najpóźniej do 24.04.2019 r. w biurze LGD „Gorce – Pieniny” z siedzibą w Krościenku nad Dunajcem ul. Rynek 32, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 do 15:00.

Karta zgłoszenia, regulamin rekrutacji oraz program wyjazdu dostępny jest na stronie Stowarzyszenia pod linkiem: http://www.leadergorce-pieniny.pl/zapraszamy-na-wyjazd-studyjny-do-austrii-zapisy-do-24042019!.html

Szczegółowe informacje na temat wyjazdu pod numerem telefonu 789 304 706 lub e-mail: biuro@leadergorce-pieniny.pl

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER „Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”.

Przewidywane wyniki operacji: rozpowszechnienie skutecznych praktyk prowadzenia biznesu oraz promowanie innowacyjnych rozwiązań w oparciu o zdobytą wiedzę i doświadczenia podczas wyjazdu studyjnego.

Operacja realizowana jest w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez Społeczność wdrażanej przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”.
Źródło: LGD
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij