Można korzystać z przystani w Sromowcach

2015.04.10 19:20 / news / czytano 2750 / opinie 0

Wójt Gminy Czorsztyn podał do publicznej wiadomości informację, że od 1. maja br. w Sromowcach Niżnych przy ulicy Nadwodnej dostępna jest do korzystania przystań pontonowo – kajakowa.

Uczestnicy spływu korzystający z przystani zobowiązani są do przestrzegania postanowień Regulaminu zatwierdzonego Uchwałą Rady Gminy. (Uchwała Nr IV/28/2015 Rady Gminy Czorsztyn z dnia 23.02.2015 r. (Dz. Urzędowy Woj. Małopolskiego z 2015 r., poz. 1115).

Korzystanie z przystani przez organizatorów spływów pontonowych i kajakowych prowadzących w tym celu działalność gospodarczą, podlega opłacie, która wynosi od spływu 1 pontonu 15,00 zł brutto, od spływu 1 kajaka – 4,00 zł brutto – Zarządzenie Nr WG.0050.40.2015 Wójta Gminy Czorsztyn z dnia 09.04.2015 r.
Potwierdzenie dokonania spływu będzie każdorazowo wydawane przez administratora przystani.
Organizatorzy spływów pontonowych i kajakowych odpowiadają za bezpieczeństwo uczestników spływu, utrzymanie porządku oraz wszelkie szkody powstałe podczas korzystania z przystani.

Z przystani korzystać można do 31 października br.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Czorsztyn
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij