Napadli na sklep w Mizernej

Fot. 2015.02.20 08:35 / news / czytano 4470 / opinie 0

Funkcjonariusze policji z komisariatu w Krościenku n.D. zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, mieszkańców Kluszkowiec podejrzewanych o dokonanie napadu na sklep w Mizernej.

- W dniu 18 lutego 2015 roku, w godzinach wieczornych, w Mizernej, dwóch zamaskowanych młodych mężczyzn weszło do sklepu spożywczo-przemysłowego gdzie po zastraszeniu ekspedientki przedmiotem przypominającym broń oraz nożem,  zażądali wydania pieniędzy i papierosów, po czym skradli pieniądze w kwocie 600 zł oraz papierosy, powodując straty w kwocie 860 zł, na szkodę właścicielki sklepu - relacjonuje asp. szt. Jacek Bobak z nowotarskiej policji.
 
 Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Nowym Targu.
Autor: Oprac. red.
Źródło: KPP w Nowym Targu
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij