Poszukiwana Jolanta Kwak oraz Aleksandra Buczek

Fot. 2018.08.24 14:21 / news / czytano 3712 / opinie 0

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu osób poszukiwanych proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nowym Targu pod numerem telefonu 18 26 10 400 lub najbliższą jednostką Policji.


Zaginiona: Jolanta Kwak, lat 15, zamieszkała: Nowy Targ. Zaginiona w dniu 20 sierpnia 2018 roku opuściła miejsce swojego zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. W dniu 22 sierpnia 2018 roku widziana była na terenie Nowego Targu w obecności Aleksandry Buczek.

Rysopis zaginionej:Wzrost: ok. 160 cm, Budowa ciała: szczupła, Włosy: długie koloru czarnego

Zaginiona: Aleksandra Buczek, lat 15, zamieszkała: Nowy Targ. Zaginiona w dniu 22 sierpnia 2018 roku opuściła miejsce swojego zamieszkania wspólnie z drugą poszukiwaną Jolantą Kwak i do chwili obecnej nie powróciła jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej:Wzrost: ok. 165 cm, Budowa ciała: szczupła, Włosy: blond do ramion. W dniu zaginięcia ubrana była w bluzkę koloru jasno różowego ze stójką oraz krótkie spodenki koloru czarnego.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij