Stłuczka w Krośnicy

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2015.08.25 18:20 / news / czytano 4599 / opinie 0

Do zdarzenia doszło około godziny 16.20 w Krośnicy, obok osiedla romskiego. Mieszkanka Tylmanowej, kierująca osobowym oplem została zabrana do szpitala.

Jak relacjonuje Roman Wolski z nowotarskiej policji: - Bus marki Mercedes, którym kierował mieszkaniec Krościenka n.D zatrzymał się naprzeciwko osiedla romskiego w Krośnicy, gdyż jadący przed nim samochód skręcał w ulicę Gielniarz (w Grywałdzie). Jadący za nim, również od strony Nowego Targu, samochód dostawczy marki Renault kierowany przez szczawniczanina, aby nie najechać na stojącego busa gwałtownie wjechał na przeciwległy pas ruchu w konsekwencji czego jadąca w stronę Nowego Targu kobieta uderzyła w niego swoim osobowym Oplem.
 
Mieszkanka Tylmanowej, kierująca Oplem została zabrana do szpitala. Na miejscu pracuje policja, strażacy z OSP Grywałd oraz strażacy z nowotarskiej jednostki PSP. Ruch odbywa się wahadłowo.
Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij