Szczawnica: Św. Mikołaj… i sztuka iluzji

Fot. MOK Szczwawnica 2017.12.11 14:52 / news / czytano 1713 / opinie 0

W jesienny wieczór, 6 grudnia, ulicami Szczawnicy przechadzał się w asyście szatańsko atrakcyjnego diabełka i niebiańsko uroczego aniołka - św. Mikołaj. 

Wszystkim grzecznym dzieciom - dużym i małym - rozdawał cukierki. Przybył także na plac przy D.T. "Halka", gdzie zapalił światełka na świątecznej miejskiej choince i robił sobie z dziećmi wspólne zdjęcia. A były i takie, które ślicznie zaśpiewały św. Mikołajowi piosenki... 

Św. Mikołaja i wszystkich zebranych przywitał pod choinką dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Tomasz Hurkała, który zaprosił przybyłych na drugą część mikołajowej zabawy do Kinoteatru "Pieniny".

W sali Kinoteatru "Pieniny" św. Mikołaj zaprosił milusińskich na kolejną atrakcję - wieczór z magią i iluzją. Następnie pożegnał się z dziećmi i obiecał wrócić za rok. A na scenie w pięknym pokazie sztuki "czarodziejskiej" wystąpił finalista programu "Mam talent" Rafał Mulka, który do współpracy namówił z widowni przyszłych adeptów szkoły iluzji, tych najmłodszych i tych już bardziej dorosłych. Oklaski i radość przybyłych były najlepszą nagrodą za wspaniały występ artysty!

Spotkanie ze św. Mikołajem przygotował Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy, a prowadził je dyrektor MOK Tomasz Hurkała.
Autor: Alina Lelito
Źródło: MOK Szczawnica
Zdjęcia: MOK Szczwawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij