Szczawnica z drogowskazami

Fot. 2015.03.26 11:28 / news / czytano 3255 / opinie 0

Szczawnica przygotowała projekt, dzięki któremu tablice z nazwami ulic mają być lepiej widoczne.

- To odpowiedź na liczne prośby nie tylko radnych Rady Miejskiej, ale również mieszkańców. System informacji, który planujemy w najbliższym czasie sukcesywnie wprowadzać w różnych miejscach, a rozpoczniemy od tych rejonów Szczawnicy gdzie jest najwięcej tego typu uwag, będzie wprowadzany stopniowo - tłumaczy burmistrz Grzegorz Niezgoda.

Miasto planuje umieszczać tablice po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielami posesji na budynkach znajdujących się przy wjeździe na poszczególne ulice, na budynkach gdzie nazwy będą widoczne z większej odległości lub przy skrzyżowaniach z innymi ulicami.

- Mam nadzieję, że pomysł spotka się z aprobatą i znacznie ułatwi poruszanie się Naszych gości po mieście - zaznacza Niezgoda.

Autor: Oprac. red.
Źródło: UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij