Tylmanowa: Sześcioraczki świętują trzecie urodziny

Fot. 2022.05.20 08:40 / news / czytano 1461 / opinie 0

Dziś swoje trzecie urodziny świętują – Filip, Tymon, Zosia, Kaja, Malwina i Nela – pierwsze w Polsce sześcioraczki.

Kai, Zosi, Neli, Malwinie, Filipowi i Tymonowi z okazji ich wyjątkowego święta życzymy „W Tylmanowej nad Dunajcem, niech się żyje Wam jak w bajce” o czym opowiada muzyczna laurka przygotowana z okazji trzecich urodzin sześcioraczków przez Dziecięcy Teatr Muzyczny Hejo i jego opiekuna Michała Buska, pod patronatem Wójta Gminy Ochotnica Dolna Tadeusza Królczyka.

Wyraża ona to co jest najistotniejsze w podróży przez życie i w procesie wychowania, który rozpoczyna się od pierwszych dni życia, a więc budowanie rodzinnych więzi, troskliwa opieka rodziców, okazywana miłość, czułość i troska, które w późniejszym życiu są podstawą budowania relacji z innymi.

Wszystkiego najlepszego – miłego świętowania oraz cieszenia się sobą nawzajem!




Autor: oprac. red
Źródło: UG Ochotnica Dolna
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij